SYSTEMY OGRZEWANIA I HYDRAULIKA

EL-VAR - systemy ogrzewania dla domu i biura

Rosnące ceny prądu?
Już dziś zacznij z nami oszczędzanie!

Wykonujemy instalacje hydrauliczne i kanalizacyjne w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz instalacje pomp ciepła, folii grzewczych oraz kotłów elektrycznych.
Pompy ciepła wykorzystując ciepło z otoczenia mogą zaoszczędzić do 70% kosztów energii do ogrzewania wody użytkowej

Fakt, że centralny system grzewczy jest zwykle nieczynny w cieplejszych miesiącach roku, zwiększa ogólną sprawność systemu. Tak uzyskana energia służy do efektywnego ogrzania ciepłej wody użytkowej. Wszystkie oferowane przez nas Pompy Ciepła są przystosowane do podłączenia instalacji fotowoltaicznej. Każda pompa ciepła do c.w.u. charakteryzuje się wysokim poziomem wydajności. Urządzenia nie generują nadmiernego hałasu, dlatego ich eksploatacja jest naprawdę komfortowa.

Image
Kotły elektryczne

Innym rozwiązaniem, które doskonale sprawdzi się z instalacją fotowoltaiczną, jest elektryczny kocioł c. o. Urządzenie to nie wymaga dostępu do komina, ani spełniania rygorystycznych wymogów dotyczących wentylacji. To nowoczesne i czyste rozwiązanie, zapewniające komfort cieplny i ciepłą wodę użytkową.

Image
Oferujemy także sprzedaż i montaż folii grzewczych

Emitując podczerwień nagrzewają wszelkie obiekty w pomieszczeniu. Jest to nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie, zużywające o połowę mniej prądu niż tradycyjne grzejniki elektryczne. Montaż odbywa się na suficie lub w podłogach, trwa około jednego dnia, a folie nie wymagają kotłowni, pieca, komina. Sam system jest praktycznie bezobsługowy. Ogrzewanie elektryczne nie musi być drogie, w przypadku oferowanych przez nas folii grzewczych, zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy.

Image
Image
© 2024 EL-VAR. Designed By Joom Shaper.

Agama Media  strony internetowe, social media, studio graficzne

Fotowoltaika, elektryka, systemy ogrzewania

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!
oferty@el-var.pl, infolinia +48 507 650 050