Fotowoltaika Legnica

Ekologiczna energia to przyszłość naszej planety! Możesz w nią zainwestować, decydując się na panele fotowoltaiczne, które oferuje firma EL-VAR w Legnicy i województwie dolnośląskim. Zapewniamy pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji - od uzyskiwania pozwoleń (jeżeli są konieczne), przez projekt instalacji i dobór urządzeń o odpowiedniej mocy, po wsparcie przy ubieganiu się o dofinansowanie fotowoltaiki. Ostatnim etapem jest montaż paneli fotowoltaicznych i podłączenie ich do sieci.

Dlaczego fotowoltaika dla firm i klientów indywidualnych pozwala oszczędzać?

Chcesz wiedzieć, dlaczego fotowoltaika dla firm i mieszkańców Legnicy jest opłacalna? Przede wszystkim dlatego, że pozwala znacząco obniżyć wydatki na prąd. Jednak Ustawa o Odnawialnych Źródłach Energii (OZE) przewiduje równocześnie, że osoba, która zainwestowała w ogniwa solarne, może przesłać do zakładu energetycznego nadwyżkę wyprodukowanej energii i odebrać ją w innym miesiącu, w którym panele fotowoltaiczne wytworzyły mniej prądu (np. w miesiącach zimowych, gdy do ziemi dociera mniej światła słonecznego). Instalacja ogniw solarnych jest korzystna także ze względu dofinansowanie fotowoltaiki z różnorodnych programów, rządowych i samorządowych.

Postaw na fotowoltaikę z pomocą ekspertów!

Chcesz sprawdzić, jakie programy dofinansowań do fotowoltaiki oferują władze województwa dolnośląskiego oraz Legnicy? Dzięki firmie El-Var zyskasz fachową i aktualną wiedzę. Skompletujesz także dokumenty niezbędne do uzyskania ulgi podatkowej. Na czym ona polega? Koszt zakupu paneli fotowoltaicznych można odliczyć od podstawy opodatkowania i w ten sposób obniżyć wysokość podatku dochodowego. Nie zwlekaj, zielona energia jest na wyciągnięcie ręki! Zdecyduj się na panele fotowoltaiczne w województwie dolnośląskim i zacznij oszczędzać już dziś.

Fotowoltaika Legnica to najlepszy sposób na pozyskanie energii słonecznej w Legnicy. Jeśli planujesz zainstalować panele słoneczne w swoim domu lub firmie, skontaktuj się z naszymi doświadczonymi inżynierami i ekspertami od fotowoltaiki, którzy zapewnią Ci najlepszy i najbardziej efektywny system dostosowany do Twoich potrzeb. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, instalację i konserwację paneli słonecznych w Legnicy. Odwiedź naszą stronę internetową i dowiedz się, jak inwestycja w fotowoltaikę może Cię wspomóc.

fotowoltaika legnica

Newsletter

Get the latest posts in your inbox

Enter Your Email Address
Image
© 2023 EL-VAR. Designed By JoomShaper.
Website: Agama Media - strony internetowe

Fotowoltaika, elektryka, systemy ogrzewania

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!
oferty@el-var.pl, infolinia +48 507 650 050