fotowoltaika

EL-VAR - kompleksowe instalacje fotowoltaiczne dla domu i biura

Posiadamy specjalistyczną wiedzę, uprawnienia oraz praktyczne umiejętności, co jest gwarancją rzetelnej i terminowej realizacji powierzonych nam prac. To, co nas wyróżnia, to profesjonalizm, wiedza i doświadczenie. Rozbudowana oferta usług jakie oferujemy, wyróżnia nas na rynku fotowoltaiki i instalacji elektrycznych.

Bogate doświadczenie w wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych na dachu oraz gruncie, a także w tworzeniu farm fotowoltaicznych, pozwala nam na wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Zajmujemy się również instalacjami elektrycznymi, oferując zarówno montaż instalacji wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

instalacje fotowoltaiczne el-var

Aktualności

 • Jemielno
  Jemielno

  Czarne panele świetnie wyglądają na ciemnych dachach. Tutaj jedna z ostatnich instalacji o mocy 7,8 kWp w miejscowości Jemielno. Jest moc!

 • Jedlina Zdrój
  Jedlina Zdrój

  Kolejni mieszkańcy Jedliny Zdrój chodzą od paru dni bardzo uśmiechnięci, gdyż wiosenne słoneczko ☀ zasila ich gospodarstwo domowe darmowym prądem ⚡️

 • Instalacja w Miłoszycach
  Instalacja w Miłoszycach
  Jeśli masz obawy jak będzie wyglądać instalacja fotowoltaiczna na Twoim dachu, możemy Cię uspokoić! W trakcie kontaktu z naszym handlowcem, poproś o wizualizację paneli na dachu, będziesz miał gwarancję, że efekt końcowy niczym Cię nie zaskoczy.
  Równocześnie chcemy pochwalić się kolejnym zadowolonym klientem i instalacją fotowoltaiczną wykonaną przez naszą firmę w Miłoszycach.
 • Instalacja w Chróstniku
  Instalacja w Chróstniku

  Ustawienie Twojego dachu nie jest optymalne w stosunku do słońca? Nic nie szkodzi! Jednym ze sposobów, aby zaradzić temu problemowi jest np. wykorzystanie powierzchni budynków gospodarczych. Tak też zrobiliśmy w miejscowości Chróstnik na Dolnym Śląsku, gdzie zamontowaliśmy instalację o mocy 3.9 kWp. Pięknie wkomponowała się w otoczenie

 • kWh
  kWh

  czyli....kilowatogodzina, to wartość, mówiąca ile prądu zużywa urządzenie o mocy 1000 watów. Na cenę kWh wpływa wiele czynników: stabilność w gospodarce, giełda, zapotrzebowania energetyczne krajów a nawet sankcje. Obecnie, możemy przyjąć w uproszczeniu, że 1kWh energii kosztuje około 0,65 zł. Mając wiedzę jak duże masz zużycie prądu w swoim gospodarstwie domowym, jesteśmy w stanie określić jakiej mocy instalacja fotowoltaiczna zaspokoi Twoje potrzeby.

 • Inwerter Solarny
  Inwerter Solarny
  Inaczej falownik przemienia prąd stały produkowany przez panele fotowoltaiczne w prąd przemienny, taki jaki jest w gniazdku. Dodatkowo, służy do monitorowania działania instalacji oraz ma funkcje zabezpieczające.
  Jak wygląda? Nieduża skrzynka, która zazwyczaj wisi na ścianie w pomieszczeniu gospodarczym, kotłowni. Nie zajmuje dużo miejsca. Jakość inwertera jest bardzo ważna i nie należy na nim oszczędzać - jest układem elektroniki, który przetwarza cały czas duże ilości mocy z modułów PV.
  Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiedni inwerter do Twojej instalacji PV. Jeśli masz pytania lub nękają Cię wątpliwości czy instalacja fotowoltaiczna jest dla Ciebie... skorzystaj z bezpłatnej wyceny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń i dopytaj o szczegóły naszego handlowca: tel. 507 650 050 i 507 650 807.
   

Siedziba firmy:

ul. Szkolna 17, 59-222 Rzeszotary

NIP: 691-217-28-34

Tel. +48 507 650 807

Tel. +48 507 650 050

biuro@el-var.pl

www.el-var.pl

Czekamy na Twój telefon

+48 507 650 050 lub +48 507 650 807

telefon+48 507 650 050 | +48 507 650 807