Image

Aktualności

 • Panele na gruncie
  Panele na gruncie
  Obawiasz się, że nie masz za dużo miejsca na dachu lub jego ułożenie jest niekorzystne? 
  Panele fotowoltaiczne mogą zostać zamontowane również na gruncie. 
  Written on Wednesday, 17 February 2021 18:30 Read more...
 • Oferta dla mieszkańców gminy Dobroszyce
  Oferta dla mieszkańców gminy Dobroszyce

  Tym razem w miejscowości Sadków (gm. Dobroszyce) instalacja o mocy 9,92 kWp wykonana z użyciem podnośnika koszowego, widocznego na zdjęciu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na wymianę źródeł ciepła na ekologiczne mieszkańców gminy Dobroszyce

   

  Written on Wednesday, 17 February 2021 18:29
 • Oferta dla mieszkańców gminy Wąsosz i Jemielno
  Oferta dla mieszkańców gminy Wąsosz i Jemielno

  WYMIANA ŹRÓDEŁ CIEPŁA NA EKOLOGICZNE

  To już kolejny zadowolony klient w gminie Wąsosz! 

  Przypominamy, że nasza firma spełnia wszystkie wymagania projektu: wymiana źródeł ciepła na ekologiczne w dolinie Baryczy.

  WIARYGODNA FIRMA - SPRAWDŹ NAS NA:

  www.euprojekty.pl/wasosz/firmy-i-urzadzenia

   

  Written on Wednesday, 17 February 2021 18:29
 • Jak być EKO?
  Jak być EKO?

  Stosując odnawialne źródła energii, jesteśmy w stanie wspomóc naszą planetę, spowolnić proces globalnego ocieplenia. Wybierając montaż paneli fotowoltaicznych przyczyniamy się do poprawy środowiska naturalnego dla nas i naszych dzieci. 

  Skontaktuj się z nami i razem dobierzemy dla Ciebie najlepsze  rozwiązanie ? Tel. 507 650 050 lub 507 650 807 oraz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

   

  Written on Wednesday, 17 February 2021 18:28
 • Wydajność paneli fotowoltaicznych
  Wydajność paneli fotowoltaicznych

  Wydajność paneli fotowoltaicznych maleje z czasem. Jednak jest to minimalny spadek, który w skali roku nie przekracza 0,5%! To oznacza, że nawet po 25 latach pracy, wydajność paneli będzie się utrzymywać w granicach 80% !

  Written on Wednesday, 17 February 2021 18:28

EL-VAR - kompleksowe rozwiązania dla domu i biura

Posiadamy specjalistyczną wiedzę, uprawnienia oraz praktyczne umiejętności, co jest gwarancją rzetelnej i terminowej realizacji powierzonych nam prac. To, co nas wyróżnia, to profesjonalizm, wiedza i doświadczenie. Rozbudowana oferta usług jakie oferujemy, wyróżnia nas na rynku fotowoltaiki i instalacji elektrycznych.

Bogate doświadczenie w wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych na dachu oraz gruncie, a także w tworzeniu farm fotowoltaicznych, pozwala nam na wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Zajmujemy się również instalacjami elektrycznymi, oferując zarówno montaż instalacji wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

 

Siedziba firmy:

ul. Szkolna 17, 59-222 Rzeszotary

NIP: 691-217-28-34

Tel. +48 507 650 807

Tel. +48 507 650 050

biuro@el-var.pl

www.el-var.pl

 

Bogata oferta i wieloletnie doświadczenie

Naszym Klientom proponujemy montaż sieci LAN wraz z całym okablowaniem i możliwością instalacji światłowodu, a także założenie nowoczesnych systemów zabezpieczeń. Dodatkowo wykonujemy pomiary elektryczne dla firm oraz osób prywatnych. W ramach dodatkowych usług proponujemy wykonanie prefabrykacji w blokach mieszkalnych i domach jednorodzinnych.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem uzyskaliśmy również szereg uprawnień – między innymi uprawnienia SEP G1/E oraz G1/D, dzięki czemu posiadamy niezbędne kwalifikacje zawodowe. W ramach współpracy otrzymaliśmy również kilka certyfikatów, w tym certyfikat UDT OZE, certyfikat F&Home oraz certyfikat SATEL, dzięki którym jesteśmy uprawieni do instalacji systemów zabezpieczeń oraz tworzenia oprogramowania inteligentnego domu. Dodatkowo posiadamy istotny w naszej pracy certyfikat Telegartner i Fibrain, co daje nam możliwość objęcia oprogramowania strukturalnego 25-letnią gwarancją.

Korzystamy z wysokiej jakości komponentów

Uzyskane przez nas uprawnienia i kwalifikacje pozwalają nam zapewnić najlepszą jakość oferowanych usług, a także objęcia ich wieloletnią gwarancją w przypadku wystąpienia awarii. Dodatkowo zapewniamy serwis poszczególnych komponentów oprogramowania oraz montowanych przez nas produktów. Do montażu wykorzystujemy materiały i produkty polskich producentów, wspierając jednocześnie gospodarkę.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług ze względu na bogate doświadczenie i praktyczne umiejętności w zakresie instalacji paneli fotowoltaicznych oraz pełnej elektroniki w domu oraz firmie. Zapewniamy terminową oraz rzetelną realizację prac. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z pełną ofertą naszych usług.

Czekamy na Twój telefon

+48 507 650 050 lub +48 507 650 807

©2021 EL-VAR | Wszelkie prawa zastrzeżone | Fotowoltaika - sprawdź lokalizacje: Chojnów, Dobroszyce, Jawor, Jemielno, Legnica, Lubin, Środa Śląska, Wąsosz, Złotoryja | www.agamamedia.pl
telefon+48 507 650 050 | +48 507 650 807